| lăngătinemereu a întrebat:

Vreau sa va intreb nu mi-am facut analize la sange de un an si ceva si sa ma duc la doctor luni ca sunt si racita bocna! FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Andr3iutz a răspuns:

Unde e intrebarea?

| lăngătinemereu explică (pentru Andr3iutz):

Si sa ma duc la doctor cas racita bocna

| LionDen a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Eu zic sa nu mergi, 90%din fetele din Iasi au fost diagnosticate cu cancer uterin.Mai bine nu mergi si in schimb te sinucizi...aruncandu-te in fata trenului sau arunci cablu conectat la curent in cada, in timp ce faci baie.Sau bea si tu soda caustica, pentru curatarea esofagului si laringelui.

| lăngătinemereu explică (pentru LionDen):

Da esti cu capul el nu am cancer sf doamne
poate tu chiar daca estti din alta localitate eu am 13 ani si nu ma sinicid ca am o viata de trait inainte sa ma casatoresc copii ect

| LionDen a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Nu conteaza cati ani ai. Te rog invata sa scrii corect iar apoi poti reveni sa ne spui problemele tale.Nu d'alta dar te faci de ras extrem de urat si pe deasupra ne enervezi cu dislexiile tale.

| John90 a răspuns:

Pai nu are nici o legatura analizele la sange cu raceala du-te la doctor ca sa te consulte sa iti dea medicamente

| lăngătinemereu explică (pentru John90):

Da dar nu mi-am mai facut de un an si ceva vreau sa vad dacas bune dar va intreb sa mi le fac sau nu

| Andr3iutz a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Doamne... e ca si cum ne-ai intreba daca sa respiri sau nu... DACA TU CONSIDERI CA ESTE CAZUL SA LE FACI, FA-LE.

| LionDen a răspuns:

Mai mergi pe la ora de Limba Romana.Pentru a primi un raspuns ai nevoie de o intrebare. Ce calificativ ai avut la "Comunicare" intr-a 2'a?

| lăngătinemereu explică (pentru LionDen):

Ce n-am cum ca nu la scola la docdor la medic specialist in copui IASI