| Houselaurie a întrebat:

Am o pereche de adidasi de la adidas, de piele, si vreau sa ii spal, adica de ingrijit sters ii sterg, dar sunt albi si pe dinauntru sunt putin murdari si miros putini.intrebarea e daca pot sa ii spal la masina de spalat, nu se strica dau se roade pielea aia?

1 răspuns:
| Al3x4You a răspuns:

Sal, nu stiu daca masina de spalat a ta are program de spalat pentru adidasi daca are atunci este ok, depinde de masina ta laughingverifica tongue, daca nu ai sa nu bagi ca intainte aveam masina normala si tii taie...bft