| Radu1 a întrebat:

Am de ceva vreme o pereche de addidasi si problema este ca au inceput sa miroasa. Iam spalat de mai multe ori dar degeaba, stie cineva cateva solutii?
E adevarat ca, cojile de portocale inlatura mirosul?
Dau funda si voturi celor mai bune raspunsuri!

PS : Nu e vorba de igiena personala deoarece ma spal pe picioare de 2-3 ori pe zi :-p
Am adidasii de 6-7 luni si abia in ultima perioada e problema asta...

1 răspuns:
| anonima1010 a răspuns:

Sa te uiti prin market-uri de spray pentru picioare de la Schollwinking desta folosesc eu si nu am probleme ( de obicei dau cu spray-ul si in pantofi )