| DarkShina5566 a întrebat:

Aveti aparat de facut inghetata? Cum iese inghetata? Este gustoasa?

2 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Depinde si ce aparat vrei sa iti iei. daca iti iei unu profesional cu o tehnologie mai avansata s-au daca iti iei o chinezarie...

| SnoopDog19 a răspuns:

Eu am masina de facut inghetata si e o mare dezamagire, orice retete am incercat nu iese inghetata cum trebuie ci o pasta rece care apoi trebuie oricum congelata si mixata. Plus ca trebuie sa mai tineti cont de un aspect cand o cumparati, vasul ei ( destul de mare) trebuie tinut 12 ore minim la congelator si multe congelatoare nici nu au sertare de dimensiunea in care poate sa incapa un asa vad asa ca masurati bine si congelatorul inainte de a o cumpara. Am cocnluzionat ca tot mai simplu e cu inghetata facauta de casa simplu si apoi congelata si mixata...