| PandaX a întrebat:

BUNA,as vrea sa aflu ce mincare dulce si gustoasa se poate lua in post? va multumesc...DAU FUNDA! va rog

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Http://www.dulciurifeldefel.ro/category/prajituri-de-post/

Daca nu vrei sa gatesti, sunt tot felul de produse la magazin(de patiserie, napolitane, biscuiti... etc.)

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Sunt diverse "dulciuri" de post pe care le poţi cumpăra : ciocolată amăruie ( te uiţi pe ingrediente deoarece, unele sortimente conţin lapte ), biscuiţi ( te uiţi pe ingrediente ), plăcinte/gogoşi/covrigi, etc.

Toate cele bune.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, in post daca tot vrei sa postesti, este bine sa consumi produse facute cu miere de albine. Sunt foarte multe care se pot face in casa. Daca ai timp sa le faci.