| Daiana90 a întrebat:

imi spuneti si mie careva ce sos sau salata as putea prepara pentru friptura de pui? daca stiti ceva simplu, usor si rapid de facut cu ingrediente obisnuite fara sa fie nevoie sa ma duc sa cumpar cine stie celaughing.

MS:*:*

1 răspuns:
| Anisoara_3887 a răspuns:

Incearca sa amesteci putina maioneza cu sos de tomate, un catel de usturoi, putina sare si piper dupa gust.Aici poti improviza eu de exemplu mai stropesc si cu citeva picaturi de suc de lamie, si este fantastic.