| Sophie26 a întrebat:

Mi s-a stricat ceasul de mana. Adica, atunci cand intorc ceasul in sus, jos, "se ia" si una din cele trei limbi dupa mine. Am incercat sa-l desfac, m-am uitat prin el, si nimic... Ce pot sa fac? Nu vreau sa ma duc cu el la reparat, pentru ca nu am asa ceva in oras. Va rog, ajutati-ma! Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Singura nu ai sa poti. Tot de un ceasornicar ai nevoie desi, greu mai gasesti asa ceva.

1 răspuns:
| Sophie26 explică:

Mi-am amintit... Parca am un magazin de reparat ceasuri in oras. Poate imi fac timp sa ma duc pana acolo.