| 50cent50 a întrebat:

Salut am un ceas de mana Swiss Army si nu mai are baterie...dar am incercat sa invart rotita aia cu care fixezi ceasul si nu merge. Edin cauza ca n-are baterie sau s-a stricat?

Răspuns Câştigător
| razvanadriann a răspuns:

Iti pot spune ca bateria nu are absolut nici o legatura cu rotita pentru limbile ceasului. Te sfatuiesc sa il duci la un specialist in domeniu/reparatii.
Bafta!
P.s: Deci nu are nici o legatura bateria cu restul, cel mai probabil e stricat.