| Byinuka a întrebat:

Buna Seara Sunt Ingrijoarata Nu stiu cum mai comport cu fata mea sunt nelinisita ca mama ei Fata mea Are 27 de ani Nu stiu cum ii mai fac pe plac! Nu isi gaeste linisita Va rog frumos sfaturi Nu vreau jinita nu vreau sa ma intelegi in nume de rau sau gresit sau cu intentia Rea Da nu stiu ce mai fac! prieteni cu care comunica nu se mai intelege cu ea Fata mea si zice ca tot, timpul a fost buna nu stiu ce se intampla din ultima vreme e nervoasa si greu isi gaeste linisit`a singur care o intelege ii andrey si inttre ei sunt complicati grav Care ar fi solutia buna?

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Cred ca ar trebui mai intai sa vorbesti coerent, deci ai o fata care are o fata si care e certata cu "andrey" si din cauza asta e nervoasa tot timpul?

pai sa il lase, nu merita sa iti traiesti viata in nervi, iar la 27 de ani isi gaseste pe altul, chiar si cu un copil

| Salontanul a răspuns (pentru Zuzu1991):

Dupa nume nu pare sa fie romanca si, probabil, de aia scrie asa!

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Salontanul):

Da, clar!

La 27 de ani în afară de un sfat, o vorbă bună, o încurajare, nu prea ai cu ce să o ajuți.
E în stare să o facă singură.
Dacă nu, să apeleze la un specialist!