| NoobyBoy a întrebat:

Care sunt alimentele care ingrasa foarte mult?

Răspuns Câştigător
| Ileana_6025 a răspuns:

Sunt o sumedenie de alimente care ingrasa...cel mai bine te-ai uita la calorii.
Printre altele, pot sa iti dau cateva exemple:
- carnurile care contin multa grasime
- bauturile acidulate: Cola, Fanta etc.
Adaug la bauturi si berea - INGRASA!
- ciocolata in cantitati prea mari (consumata in cantitati moderate chiar este sanatoasa)
Pe de alta parte, inghetata pe care o stim noi e regina dulciurilor care ingrasa happy

7 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Carnea grasa de porc, sosurile cu multa grasime, dulciurile, painea alba etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce tine de fast-food si mancarurile mancate in exces.

| Hiroko a răspuns:

Alimentele de tip "junk food"/"fast-food" : cartofi prajiti,hamburger,pizza,paste,lasagna, dulciurile, Cola...

| Hiroko a răspuns:

Alimentele de tip /"fast-food" : cartofi prajiti,hamburger,pizza,paste, dulciurile, Cola.

| SilanceWhite a răspuns:

Cascavalul,ciocolatathinking untul...

| eddi_3426 a răspuns:

Normal ca alimentele care ingrasa mult, sunt cele cu grasimi!

| ThisIsSparta a răspuns:

Seara ingrasa foarte mult cartofii prajiti.chiar si carnea!