| Georgiana_Emilia_1996 a întrebat:

Imi puteti spune si mie care sunt alimentele care in combinatie ingrasa rau. Funda.

Răspuns Câştigător
| mihaiwz98 a răspuns:

Paine,fainoase,orice contine zahar,fructele in exces pentru ca contin fructoza, cerealele din comert, mezelurile, croissantele, produsele grase orice aliment care nu e natural. Oricum daca mananci in cantitati moderate poti manca ce vrei fara sa ai de suferit

2 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Foarte multe, însă pe primul loc si cel mai mâncat produs este pâinea.
Pâinea in combinatie cu orice alt aliment ingrasahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea conteaza combinatia e vorba de cantitate.