| Jokerashul a întrebat:

Ce sa consum sa imi creasca muschii dar sa nu scad din greutate? Am tinut regim putin si am scazut in greutate dar parca si muschii au scazut.

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Salut, uite un articol: http://www.culturism.ro/......ament.html

Sper ca te-am ajutat!

| Jokerashul explică (pentru Grimmjow69):

Mersi mult.Tu esti sportiv?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru Jokerashul):

Nu, dar am practicat acest sport mai demult.

| Jokerashul explică (pentru Grimmjow69):

Bun, ca am vrut sa te intreb ceva. Cerealele integrale cu lapte chiar nu ingrasa? Eu sunt sportiv dar fac si sala si veau sa imi creasca musculatura dar nu si greutatea si imi plac mult cerealele intregrale si am inteles ca nici nu ingrasa.Aici zice ca ii benefic dar 2-3 portii de cereale nu ii cam mult?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru Jokerashul):

Nu ingrasa. Din contra, ajuta digestia, au multe proteine si, in amestec cu fructe, au multe vitamine.

| Jokerashul explică (pentru Grimmjow69):

Am inteles.Si ultima intrebare, ce parere ai despre miere (consumam cam 250 de grame la 2 -3 zile, cica cam mult), carnea gatita cu ulei de floarea soareleui (n-am cum sa gatesc altcuva pieptu de pui, sau?) si ciocolata ( eu sunt nebun cu ciocoalata dar am reusit sa nu mai mananc de o luna, ceea ce consider o perfomanta laughing

| Grimmjow69 a răspuns (pentru Jokerashul):

Poti reduce cantitatea de miere, e bine cu ulei de floarea soarelui, eu unul nu am consumat ciocolata cat timp am practicat acest sport, nu stiu ce sa zic, consuma dar nu exagerat.

9 răspunsuri:
| Hazer a răspuns:

Carne, lapte, branza, oua!
Astea sunt cele mai bune pentru muschi!
Toate cele bune!

| Jokerashul explică (pentru Hazer):

Cu primele doua...Nu ii problema, bag la pui si carne ca nebunul dar cu ultimele ...Nu prea consum branza.Eram nebun dupa feta dar m-am lasat iar oua chiar deloc aproape.Nu stiu mi se pare ca sunt nocive, nu stiu de ce.

| Druica20adi a răspuns:

Vezi numai sa fie ceva sanatos, altfel nu stiu daca se merita...