| Madayna a întrebat:

Cu ce pot inlocui mezelurile intr-un sandwich? Stiu ca nu sunt bune dar n-am idee cu ce sa inlocuiesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Salata verde/branza cat mai naturala/piept de pui/sunca presata
O seara bunahappy

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Cascaval(atentie ca unele din comert contin un intaritor sau cheag si e posibil sa-ti creeze constipatie) sau tocana mmm happy

| Cigarettă a răspuns:

Păi : ou prăjit, salată verde, roşii, castraveţi, brânză topită, thinking

| adiiancu50 a răspuns:

Cascaval (branza topita)

| Madayna explică (pentru adiiancu50):

Cascaval oricum pun in sandwich, ma interesa cu ce sa inlocuiesc sunca de pui.

| steflui1824 a răspuns:

Ai putea inlocui cu branza e mult mai sanatoasa (ex: cascaval, telemea branza topita...) sau cu niste legume ( cate 2-3 frunze de salata, castraveti, ardei gras...)