| NeXt_6616 a întrebat:

Cum poti slabi fara sa mergi la sala? ce regim de slabit folositi? dau funda celei mai placute si eficienta metoda

3 răspunsuri:
| dragutzyka29 a răspuns:

Pai eu fac dimineata si seara alergari, mananc fara multe calorii si cam atat. Tin regimul asta de o luna si am slabit 3 Kg

| cossmy a răspuns:

Mai bun decat sala nu exista. Si eu fac sala si e super. Nu trebuie neaparat sa mergi in fiecare zi. Insa asa se vad rezultate. Cate o ora de banda inainte, si pe urma iti faci un program. de ex eu fac luni: biceps, triceps si abdomen; marti: umeri si spate; miercuri: picioare si pe urma d la capat. In 2 luni am dat jos 7 kg, fara nici un regim. In primele doua saptamana observi o crestere a fortei si mai apoi incep sa ti se modeleze muschii si dispare grasimea. ma rog, fara efort nu prea merge nimic. Insa ai putea sa incerci AbTronic X2. E destul de bun, si poate tine oarecum locul unui antrenament la sala.bafta, si mai gandeste'te ca nu e cine stie ce sa mergi o ora doua. Stii cum e aia, baba rabda la frumusete.winking

| o_fata_dulce:* a răspuns:

Pai ai putea sa incepi sa mananci intr-o zi numai fructe, intr-o zi numai lactate, si introzi poti sa mananci si carne si tot asa reiei, incepi cu fructe sau na lactate ce vrei si nah... e o sulutie buna te asigur, si usoaratongue