| Anonim34231 a întrebat:

De cateva zile bune, nu pot sa dorm aproape deloc din cauza tantarilor... Ce sa fac? Ce sa iau anti tantari?

10 răspunsuri:
| Nătărău a răspuns:

Pînze de păiangăni! :-))

| darrio2007 a răspuns:

Pastile pentru tantari.
E mai greu pana ii prinzi ca sa le indesi pe gat.
Glumesc! Aparat cu pastile pentru tantari.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Raid din ana lichid. Dispar toti

| anonimg a răspuns:

Plasă de țânțari la geam. Mergi la o firma de termopane. Ei vor veni acasă, vor măsura geamul și vor face o plasa exact după dimensiune. A doua zi poți să râzi la țânțarii care vor sta pe plasă și nu vor mai putea intra în cameră.

| Demidol a răspuns:

O plasa. O pui la geamuri, usa.

| Legion7X a răspuns:

Fugi la magazin și cumpără un aparat de tânțari după care iei și o pastilă. Ajungi acasă închizi frumos toate ferestrele și ușile apoi bagi aparatul cu pastila să țină 1 h.

| Adry05 a răspuns (pentru suntserios):

Ala lichid emana si el miros? ca pastilele sunt groaza. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Adry05):

Nu emana deloc

| gogu220 a răspuns:

Acum îi înţeleg şi pe ţânţarii ăia, că şi eu te-aş pişca un pic, chiar şi prin plasă.

| man1234 a răspuns:

Ulei de lavandă