| Valy4567 a întrebat:

Din cand in cand ma doare burta rau.Am luat tot felul de pastile, dar nimic.
Ma puteţi ajuta?

Răspuns Câştigător
| TommyHilfiger a răspuns:

Pai poate mananci prea mult, sau ai alimentatie nesanatoasa.

4 răspunsuri:
| ileana_5795 a răspuns:

Pai daca ai luat "tot felul de pastile" normal ca te doare. Unele pastile fac rau, mai ales in exces. Noi sigur nu putem sa iti punem diagnosticul pe net. Daca te doare rau, du-te la doctor. daca nu, inseamna ca te alarmezi degeaba.

| regele1 a răspuns:

Poate esti insarcinata.

| Andr3y_6218 a răspuns:

Iti vine ciclu laughing

| DannyD88 a răspuns:

Din cand in cand afara ploua, unoeri se mai intampla accidente, deseori cainii fac caca in locuri nepotrivite, mai bate si vantul unoeri iar din cand in cand mai vezi cate o intrebare decenta si interesanta, nu este cazul aici. Daca fiecare cetatean de aici ar pune o intrebare de fiecare data cand il doare ceva s-ar duce pe Dambovita orice urma de utilitate a acestui site, sunt unii care au chiar nevoie de raspunsuri...