| Vali_Valentin_Vali_1995 a întrebat:

Salutare! Am si eu o problema cu "stergerea display-ului " la telefon. Cu ce pot sterge ca sa nu se mai gliseze atat de rau? Se gliseaza foarte incet de parca as fi pus ceva pe el. Tin sa mentionez ca murdar nu este! Ms!

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

Sterge-l cu un servetel, daca tot nu merge poate inseamna ca asa e facut telefonul, e tehnologia e mai veche, deci e vechi telefonul

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta in setari, daca nu ai optiune de a mari /reduce sensibilitatea touch screen-ului.
Multe telefoane au asemenea optiune.

| alberto7000 a răspuns:

Setari > Optiuni Dezvoltator daca iti apare. daca ai animatiile pe 10x le dai pe 1x sau pe 0.5x.