| maria344556 a întrebat:

mi-am bagat doua tricouri albe la venish si acum au devenit galbene, cum pot sa le fac la loc albe? URGENNTTT

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu mai ai cum, baga le in clor dar cred ca deja le ai stricat.

| justanotheruser99 a răspuns:

Spala-le cu program întreg la 60 de grade, iar in loc de detergent folosește un plic de bicarbonat de sodiu pe care il presari direct in cuvă. Daca nu iese de tot, mai baga-le o tura, iar de data asta pune 2 aspirine (tot in cuvă).

| anoniiim1807 a răspuns:

Clor.