| Justmeandmysmile a întrebat:

tin post si mi-am luat de la kaufland niste chifle si zice pe eticheta ca POT contine urme de ou.Am voie sa mananc chiflele, ca nu se stie exact daca au ou. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| MrSpooky a răspuns:

Daca tii post as spune sa nu le mananci ca sa fii sigurabig grin

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Pai daca chiar tii post atunci de ce ne intrebi?
Daca aprobam noi atunci vei manca si speri sa te ierte popa ca te-ai spurcat laughing?

| Amy_4316 a răspuns:

Orice contine urme de ou, urme de lapte praf, urme de ciocolata nu se poate manca in post.