| anonim_4396 a întrebat:

In majoritatea filmelor cu americani vad ca mananca la micul dejun Pop Tarts, am avut ocazia sa-mi iau, mi-am luat si chiar mi-au placut.Mai sunt si alte dulciuri de genul, daca aveti idee va rog?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Ce vezi prin filme is bagate acolo pentru reclama, nu ca asa ar face, folosi sau minca americanii.
Eu de exemplu sar peste breakfast, nici in RO nu mincam dimineata.Ce maninca americanii dimineata? Vorba cuiva pe aici, maninca mincaruri, cel putin pentru mine gretoase laughing oaua, sunca pfff daca maninc ou dimineata imi vine sa vomit laughing
Maninca pancakes si pun pe turta aia sau ce mai este siro de artar, cel putin la orice hotel motel asta am vazut ca au.
Ca dulce aia mainca cei mai multi dim pancakes cu sirop de artar, apoi oua omleta sau ochiuri cu sunca, sau bacon cum zic ei, lapte, suc de portocale.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este doar in fimuletele de copii, care fac reclama la pop tart, ca-n realitate se mananca mic dejun ca si la noi: oua, lapte, paine cu gem, branza, sunca, carnati samd.

| sierra1 a răspuns:

Ne intrebi dacă mai sunt și alte dulciuri care ți-ar putea plăcea?

| User0987654321 a răspuns (pentru sierra1):

Esti chior? Nu vezi ca asta intreaba?

| sierra1 a răspuns (pentru User0987654321):

Chioară e mă-ta! (observi că e și cratimă)

| User0987654321 a răspuns (pentru sierra1):

"obeservi ca e si cratima" ai invatat si tu ieri la scoala de cratima si acum te lauzi big grinDDDD

| anonim45323570988329838r890 a răspuns (pentru sierra1):

Da,daca ma poti ajuta te rog

| sierra1 a răspuns (pentru anonim45323570988329838r890):

Cum gusturile nu se discută, incearcă și tu chestii. Popcorn cu caramel ai incercat?

| dullcat a răspuns:

Sigur mai sunt, dar nu cred ca le gasesti in Romania.

| ReddY25 a răspuns:

Nu

| sammie a răspuns:

Nu prea.