| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee unde sunt scoliti cei ce se dau drept experti in Dumnezeu pe acest site? si cum stiu ei sa raspunda la orice intrebare legata de acesta, de-a dreptul fascinant ce mai.hee hee
Eu as vrea sa stiu de exemplu ce mananca Dumnezeu la micul dejun si ce emisiuni urmareste la TV? deci daca se poate un expert in Dumnezeu sa ne lumineze in aceasta privinta.hee hee rolling on the floor

7 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

La micul dejun a mancat ochi de trol inabusiti in praf de zane cu carnitura de Big Foot, se uita pe Trinitas, PureGodTV, AntiAllahTV si uneori pe GodBossTV.

| mishuzuchan a răspuns:

laughing)) mda de ceva timp acest subiect a devenit sa spunem ceva monden... si app nu cred ca el se uita la tv o.o

| unbaiatanonim a răspuns:

Pai, cred ca se uita toata ziua pe Trinitas. El e regizorul.

| lolium a răspuns:

Buna intrebare...Pai acu cu facebook-ul asta cred ca nu mai are timp de televizor.Bine poate doar de master chef ca mai invata si el niste retetehee hee.Si in legatura cu micul dejun, cred ca lui Dumnezeu i-a pierit apetitul cand a vazut in ce hal s-a prostit creatia lui.

| KaRa23S a răspuns:

Mai nu cred ca ti-a spus nimeni ce mananca si urmareste ok? Aici e un site un o persoana pune o intrebare ca sa auda parerea altora. Tot ce se spune aici e doar opinia fiecaruia ok?

| Esial a răspuns:

Probabil ca te referi la fanatici religiosi,te rog sa nu-i confunzi cu adevaratii eruditi care studiaza si filosofeaza cautand raspunsuri la intrebari niciodata puse. Fanaticii doresc sa dea raspunsuri pentru a convinge lumea de existenta Divinului si asta doar datorita instinctului gregar, cu alte cuvinte, ei cred ca daca oamenii sunt necredinciosi, sunt in pericol, deci sa nu-i detestam pe acesti indivizi...In privinta mea, eu iti pot da raspunsuri sbiective si doar atat, daca sunt corecte sau nu, asta poti alege tu sa crezi una sau alta.

| NutellaFinetti a răspuns:

Dumnezeu nu mananca, Lui ii trebuie doar sa stie ca noi avem de mancare.Si televizorul e ca focul pentru el, in iad ajung cei care stau si petrec 20 de ore din 24h pe zi in fata tv,