| anonim_4396 a întrebat:

Lume! lume! sa intimplat ceva uniiic m-am sculat la ora 5 00 dimineata si am esit la drum si pe cer am vazut ceva rotund si alb si avea o viteza uimitoare si nu era un avion caci nu avea sunet nici un pic am luat mobilul dar nu a aratat nimic pe ecran si nu mi se parea ca era si tATA acolo ce poate sa fie

14 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Imagine aeriană nelămurită sau Ozn!
Nu am înțeles treaba cu mobilul!

| darrio2007 a răspuns:

Buna dimineata.Trezeste-te din vis.

| ღmirunikaღ a răspuns:

Hei!, aceiasi chestie am vazut si eu dar erau doua la fel am incercat si eu cu un mobil Samsung si nu se vedea nimic!(ereau de culoare alba si luminoase era cam pe la orele 12:00 sau 13:00 ) cea mica se invartea in jurul celei mare

| mortallx a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6ioN-3UWYrY Asta ai vazut tu.Vad si eu in prostie din astea pe la mine, m-am obisnuit cu ele.

| LucaTheodor a răspuns:

Ce ai vazut posibil era o cometa sau un OZN. Poate fii si un avion pentru ca daca zboara la peste 4000 de metri altitudine sunetul nu se aude.
Cauzele sa fie OZN sunt 27%
Cauzele sa fie avion sunt 70%
Cauzele sa fie o cometa sunt 3%

Ce am spus eu cu cifrele poate nu e sigur, dar explicatia de sus este cea mai probabila.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Poate cineva facea cascadorii si tu ai vazut parasuta unuia :I

| ROCKERforever14 a răspuns:

Si nu sunt nebun cu tot doar un pic in cit sa fac cascadorii periculoase vietii si daca nu ma credeti eu voi tine asta in cap si cind a zburat ce o fi ea toti ciini hamaiau ca nebunii si vecinul meu a dat vina pe mine si mi-am asumato ce era sa-i zic un ozn sau ce o fe a zburat pe aici

| ROCKERforever14 a răspuns:

Da e cidat rau de tot

| ROCKERforever14 a răspuns:

Calmativa era doar o gluma am vazut la nasa rassa si am vrut sa vad ce o sa faceti imi cer scuze daca v-ati atasat de intrebare

| ROCKERforever14 a răspuns:

Da si eu am facut-o cu mobul Samsung c300k

| imifacuncontincarescriucudiacritice a răspuns:

Acum e clar: vin extraterestrii!laughing Hmm, nu stiu ce ar putea sa fie... pe planeta se intampla foarte multe fenomene stranii.

| CoOsMin a răspuns:

Tu nu ai avut cum sa te scoli, doar "maria sa se scoala", ai esit?, intimplat. in ardeal se scrie cu I din a Intamplare...si normal ca e o gluma fara haz.

| pokiD a răspuns:

A fost luata de satana ma

| IuLiAnA_9496 a răspuns:

De cand eram bebelusa credeam ca fiecare cometa sau stea reprezinta pe cineva care a murit, iar omul care o vede trebuie sa vada pe cineva mult iubit in ea...credeam ca e o legenda dar se pare ca e real, orice e real-matusa mea a murit stand la cimitir si plangand cand avea 13 ani si lumea care o iubeste o vede ca peo fantoma dar ea a fost luata de un fel de drac!