| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut, am o nelămurire, sper sa ma lamuriti voi deci, eu am o iubita si ea are un prieten foarte prost care ma barfeste mereu. Efectiv se trezeste dimineața cu gandul la mn..cred si din orice prostie pe care o fac asta face poze si ii da la iubita mea si am vorbit cu iubita mea daca se comporta diferit cu el de cand suntem împreună dar face ca nu, aveți vreo idee cum sa-l calmez? Sau de ce face d-astea?

4 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Il chemi pe Thor sa bage frica in el:
https://youtu.be/D1_2k_sNrHI?t=14

| Nirvanaaa a răspuns:

Poate o place. Altfel te-ar lasa în pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai de vorba cu el face 2 face și lămurește situația! Poate e gelos pe tine și o place pe gagica-ta.

| Mopmop a răspuns:

In primul rand fii tu peietenul cel mai bun al prietenii tale.
Fa cu ea tot ce face"prietenul" ei cu ea.
In paralel ai o diacutie serioasa cu ea legat de subiect.
Si nu in ultimul rand, nu poate exista NICIODATA o prietenie adevarata intre un barbat si o femeie.
Oricand apar diferite interese de o parte aau alta cel mai comun fiind un interes sexual.