| Carolina1972 a întrebat:

Urgent! Am băgat la spălat haine inchise dar printre ele și un trening verde închis de tot și m-am trezit ca am stricat treningul fiindcă e cu pete negre crying(((. Cum rezolv problema? Vanish ajuta? Va rog mult, sunt foarte supărată! crying

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Lasa-l asa, dupa inca 2-3 spalari se va duce. Am mai patit si eu sa scot toti chilotii si maieurile mov dupa ce le-am spalat cu un tricou sau niste sosete despre care credeam ca nu lasa culoarea, mai ales ca le puneam la 40 de grade, nu 60 sau 90. Dupa inca vreo doua spalari, albiturile erau din nou albe. Nu te apuca cu inalbitoare ca mai rau faci.

1 răspuns: