| Chittal a întrebat:

Vreau sa adresez o rugaminte veganilor daca exista aici pe TPU. Va rog care sunteti vegani, sa-mi spuneti retete vegane de orice categorie. Si nu de pe net luate ci de voi preparate.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai grija de ulcer in viitor,stomacul ce macina fructe si legume,toata ziua simnti foamete lasa de astea manca sanatos dar si carne peste,pui, porc ce rau fac mancate cu limita baza vieti este proteina cum naiba sa nu manci proteine daca aia e baza in fine sanatate mult proteinele stimuleaza sistemul imunitar, creierul, tot organismul, muschii etc

| thalyslly a răspuns:

Salata de vinete fara maioneza -,cu suc de lamaie,ceapa usor praita,usturoi
salata de humus-este gata preparata in supermarcheturi
tofu
salata de cartofi cu cartofi fierti, ceapa, ridichi, ulei, sare,
musaca de cartofi cu vinete si tofu

tocanita de soia cu legume