| lovecandy a întrebat:

1)Cum pot sa ma imbrac de revelio avand invedere ca il fac acasa?
2)Cum pot sa ma imbrac la scoala dar sa respect uniforma?
3)Cum pot sa ma imbrac zi de zi dar sa arat cool?
Dau fundita celui care imi scrie cel mai corect, frumos si ordonat, si mult!

Răspuns Câştigător
| DannutzΦ a răspuns:

Alex poti sa te imkbraci cum vr tuhh! fundita plizzz

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai invata tu sa scrii Revelion si in vedere si dupa iti dau si raspuns si apropos...incearca sa fii originala, gandeste-te doar la ce nu se gandesc ceilaltiwinkingzbye

| crissupup a răspuns:

I) *HAINELE:I-ati o rochita frumoasa.happy Eu prefer cele crem, asa este in trend.Si in picioare i-ati niste ugg-uri maro sau negrii(insa cred ca si gri vin frumos ACCESORIILE:Cu aceasta tinuta trebuie sa asortezi cele mai frumoase accesori.De preferat un inelus cu o pietricica mai mare.(de preferat ar fi ca pietricica sa fie neagrahappy ). Cercelusi micuti, daca vrei sa dansezi sa nu se agate, dar daca vrei lungi ar fi frumos cei lunguri simpli. COAFURAbig grinupa ultima moda ar fi frumos sa-ti faci bucle sau sa-ti indrepti parul. MACHIAJ: Alcatuieste o compozitie frumoasa cu maro si crem (daca nu ai crem poti folosii alb => desigur daca mai iei pe tine ceva alb). NU UITA DE RIMEL. MANECHIURA:In noaptea de revelion, fie o faci acasa, fie la prieteni da-te cu ceva pe unghii.Acum na, depinde de tinuta, insa daca folosesti tinuta de mai sus, merge frenchbig grin. II) Ei ei.scoala e importanta si trebuie respectate anumite conditii. Daca dirigintele/diriginta va lasa sa va imbracati cum vreti am sa-ti dau niste sfaturi: ->In primul rand tine minte esti la scoala si nu trebuie sa te imbraci prea ...cum sa-ti spun. iti dai tu seama.big grin Asadar, dupa parerea mea merge sa te imbraci.in stil OFFICE. *HAINE:I-ati o camasuta alba pe gat.(nu am mai gasit acum modele) in fine daca nu vrei pe gat poti sa-ti iei o camasuta bleu marine.si cu o vestuta frumoasa din blugi(sa fie scurta vestuta si putin mai lunga camasuta). In jos i-ati o pereche de blugi strambti (vezi daca esti prea plinuta sau prea slabuta si nu te avantajeaza i-ati unii normali dar vezi sa nu fiu EVAZATI)in picioare de preferat ugg-uri. Daca n-ai ugg-uri nu e vreo problema... i-ati o pereche de adidasi. Tine minte! Degeaba esti frumoasa daca nu inveti la fel de binestraight face III)La aceasta intrebare e mai greut de raspuns fiindca tine acum de fiecare.De preferat gandeste-te ce te pune in evidenta si te avantajeaza. Dupa parerea mea cred ca iti va sta mai bine in stil casual si stil urban.Surprinde-ti prietenii zilnic si imbraca-te frumos.Mereu trebuie sa fii aranjata si finuta.Incearca sa nu porti mereu aceleasi tinute zilnic.Incearca sa combini stilurile si joaca-te printre culori.Nu-ti lua lumea in cap, deoare nu poti potrivi fiecare culoare spre exemplu :NU PURTA VERDE CU ROZ nu se potrivesc si nu vei fii cool. Sper ca te-am ajutat.big grinPoate pe viitor o sa te mai ajut.Astept fundita desigur daca si tu consideri. Te pup.Pa-pa!