| SelenaTpu a întrebat:

A cumparat cineva de aici de pe eMag cu plata peste 30 de zile?
Cum vi se pare? Cum a fost procesul, mai ales cel de plata?
As vrea sa iau un telefon si vreau sa stiu cum e procesul

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Parerea mea: daca nu vrei sa ajungi la sapa de lemn, nu cumpara pe credit.

| alina2k18 a răspuns:

Da, am luat in 4 rate dar si cu plata peste 30zile.
Proces rapid.
Vezi ca bugetul alocat pentru plata in 30zile e cam jumatate decat ala pentru 4rate.
Mie mi-au dat 2000lei buget total pentru inceput si dupa au crescut la 4000lei.
Am intarziat cu plata ratei >5 zile si payu mi-au suspendat acest serviciu big grin cu plata in rate.
Altfel sunt f seriosi.