| IonutzPP a întrebat:

Sall am cumparat un telefon SONY de pe Emag acum o saptamana si nu stiu ce are de ramane blocat as vrea sa il returnez. Merge? Sau macar cum pot sa iau legatura cu cei de la eMAG.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, normal ca merge sa il returnezi.

| horia2012 a răspuns:

Il poti returna in 30 zile cu primirea banilor inapoi sau alt produs la schimb.
Du-te aici si suni le spui care e problema si iti vor spune cum sa procedezi.
http://info.emag.ro/despre-noi/29

| IonutzPP explică (pentru horia2012):

Multumesc!

| horia2012 a răspuns (pentru IonutzPP):

Cu placere.

| oldschool207 a răspuns:

Ai garantie la el? Intri la ei pe site si iei numarul de telefon si suni.