| tuvock04 a întrebat:

A cumpărat cineva tutun de la Tutun La Galeata si Punga?
www.tutunlagaleatasipunga.ro
În ultima perioadă am cam luat țepe cu tutunul fumez tutun cumpărat de pe siteuri de aproximativ cinci ani de zile și văd că nu prea se mai găsește totul bun și nu știu dacă este din cauza perioadei de iarnă sau pur și simplu nu se mai importa

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mie imi suna a reclama intrebarea ta;) fiind si eu in comertul online de ani de zile (vand si cumpar) cred ca mi-am format ochiul, zic;)

daca pun cap la cap cu intrebarea ta de aici https://www.tpu.ro/......esat-in-a/ o sa imi dea dreptate comunitatea TPU :)

| tuvock04 explică (pentru Simpatic):

Adica?

| Simpatic a răspuns (pentru tuvock04):

Ce nu ai inteles? ma refeream ca promovezi acel site...
dar stai linistit eu nu fac raportari de genul la staff
bafta multa!