| Girly97 a întrebat:

A luat cineva o sticla de Cola cu ambalajul cel nou (un fel de selfie)? Daca da, unde ati gasit "punctele" pe care le poti folosi pentru o doza? Stiu ca o pot lua de la Mega insa nu stiu unde se gasesc punctele. Trebuie sa merg la Mega cu sticla sau capacul?

1 răspuns:
| NihgtMareW a răspuns:

Trebuie sa intri pe site-ul lor si sa iti faci cont. Dupa cumperi sticle de coca cola si o sa-ti dea optiunea de a scrie codul.Il scrii acolo si o sa ti se adune punctele. Scuze dar mai departe nu stiu. Sper ca te-am ajutat happy