| anonim_4396 a întrebat:

Acusi este ziua prietenei mele (iubita) ce sa-i fac cadou? As vrea ceva mai inedit. Astept propuneri. Funda cea mai buna idee

10 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/lantisor-declaratie-love-4923827 si un trandafir.

| rocket a răspuns:

Ar fi frumos sa ii iei ceva mai special, cum ar fi un tablou din quilling, o poseta mai viu colorata, sau bijuterii handmade. Toate le gasesti aici: http://www.deaici.ro

| Yasmin875 a răspuns:

Pantofi peste zece cm,rochite,fuste, bluza decoltate, parfum, machiaz, bijuteri.Sa ii iei tot ce ti-am scris sa o faci foarte fericita.Eu sunt fata si as sari in sus daca mi-ar lua iubitul tot ce am scris.

| MishikiCrisy a răspuns:

Un colier co inima ar fi dragut! Mai ales daca acea inima are ceva specific... special. ceva. Poate initialele voastre scrijelite de tine (depinde de material).

Răspuns utilizator avertizat
| LauraM01 a răspuns:

Parfum,de machiaj[ruj, fard...]
ai putea sa o scoti undeva la pizza, la restaurant, sau la plimbare a sau poti sa o inviti la tine acasa pui pe acolo baloane... ii iei un tort ori prajitura pe langa un mic cadoas ii spui ceva frumos si aia e

| LauraM01 a răspuns:

Te am ajutat?

| Fartie a răspuns (pentru LauraM01):

Nu prea, vreau ceva inedit, sa o impresionez. Astea le fac si fara sa fie ziua ei.

| LauraM01 a răspuns (pentru Fartie):

Bravo da mai gandeste-te si tu sigur vei gasi ceva bafta

| mylifeis4free a răspuns:

Parfum.bijutri.cosmetice.o cina romantica doar voi doi