| Sory_Sorina_1990 a întrebat:

Ajutorrr.... Când se sfarseste scoala mama si tatăl meu vor sa imi cumpere ceva de 500lei... Eu m-am gandit sa imi cumpar o pisica sau un catel... MARE MARE PROBLEMA am un catel pe care il iubesc mult,de curte,si daca imi mai cumpar un catel, de casa, o sa ma ocup mai mult de el iar pe cel de afara (Labus) o sa il neglijez... Alt animal de casa?

2 răspunsuri:
| Iwannabesmart a răspuns:

Un iepuras, o pisica frumoasa happy

| titicristina21 a răspuns:

Cred ca un papagal sau o pisica daca nu vrei mai bine cumparati altceva decat sa neglijezi animalele i-ati tableta, haine cv!