| Mikasa a întrebat:

Am auzit ca exista o planta, pe care daca o ai in casa lumea trage la tine. aveti idee care e?

4 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

O am o idee de genu de asa ca nu cred ca exista m-am uitat si pe net ca sa vad ce sa iti scriu da nu am gasit absolut nimic de plante de genu de astahappy

| DanuTzCarbon a răspuns:

Am auzit ceva de Vasc... Cred ca aia era. Am auzit cica daca te saruti cu vascul deasupra capului, anul urmator te vei casatorii cu persoana...

| IrisMov a răspuns (pentru DanuTzCarbon):

Fals! Am incercat si eu chesti asta si au trecut 3 ani de atunci. Si nu m-am maritat laughing

| DanuTzCarbon a răspuns (pentru IrisMov):

Nu am zis ca asta se va intampla happy Asta este ce se spunde big grin