| Miagy a întrebat:

Salutare, eu locuiesc intr-o casa impreuna cu mai multi prieteni. Problema este ca atunci cand trage cineva de pe internet ceva la ceilanti ne cade netu'. Aveti idee daca exista vreun program care sa-mi arate cine este pe internet si descarca ceva?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Problema la tine nu se rezolvă cu nici un soft care oricum nu există, ci din setările router-ului sau swich-uui unde trebuie să dezactivezi acea funcție care prioritizează lățimea de bandă la o adresă MAC care folosește intens banda de internet.Succes

| Miagy explică (pentru DeyCj):

Pai daca nu te superi, spune-mi si mie cum fac asta laughing))

| DeyCj a răspuns (pentru Miagy):

Depinde de ce router ai happy.

3 răspunsuri:
| vanzari0cs a răspuns:

Încearcă să iei un router care să împartă în mod egal conexiunea la internet. Recomand un TP-Link w740n. AI și wireless la el. Program de urmărire al proceselor de pe alte computere, există, dar și pe celelalte trebuie să ai instalat acel software, ca să se poată citi procesele de pe celelalte PC-uri.