| NewDoctor a întrebat:

Am auzit ca exista Hachintosh. Aveti idee de unde il pot descarca si ce performante cere? THX.

Răspuns Câştigător
| EMike a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Hackintosh
"x86" cea ce inseamna sistem de operare pe 32 biti. Iti limiteaza RAM-ul la 4 GB. In plus pe produsele software Apple nu s-a adaptat inca DirectX 11. Ei sunt abia la 9.0c. Iti recomand cu caldura Windows 7/ Vista 64 biti daca vrei ceva de calitate si ia-ti niste dock-uri ( spatii pentru icons/taguri ). Mult succes. ( P.S. : Hackintosh e ilegal )