| Ibrahimovic a întrebat:

Am auzit ca ar exista un program care te ajuta sa vezi conversatiile unei persoane pe Facebook. Nu stiu cum se cheama. Ati auzit si voi? Aveti idee daca intr-adevar exista asa ceva?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ar exista o asemenea bresa de securitate nu ar mai fi existat facebook

| Cojan_Alex_1996 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=oC2MKmECbjY
cea mai buna si mai simpla modalitate

| Ibrahimovic explică (pentru Cojan_Alex_1996):

Aia e doar o arhiva personala. Eu am intrebat daca exista un program care sa te ajute sa vezi conversatiile cuiva fara a-i sti parola de Facebook.