| PsyhoWoman a întrebat:

Va rgo din suflet spuneti-mi cat costa sa faci o poza care este digitala din aceea pe hartie?[ca pe vremuri inainte de apratele digitale] o sa am 1 an cu prietenul meu si vreau s-o pun intr-o rama :X va rog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| amy_8812 a răspuns:

Ca sa printezi o poza nu te costa deloc mult. Depinde de magazin, intre 0.50 de bani si 1 leu/poza

| PsyhoWoman explică (pentru amy_8812):

Deci o pzoa pe care o am pe pc pe hartie dinaceaa fotografica.

| amy_8812 a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Da. Pui poza pe un stick te duci cu el la un magazin foto si spui ca vrei sa scoti o poza. iti alegi dimensiunea si asta e tot.