| aleexkdos90 a întrebat:

Bună TPU! Vreau sa dau o comanda de pe eMag (culori, creioane, bloc de desen) care sunt vândute de ei, dar și de niște căști care sunt vândute (de o firma) dar scrie că livrate tot de ei (eMag). Costul transportului este de 34 de lei. Este posibil ca comanda sa vina cu totul, gen și ce am mai comandat și căștile (fiind de la o altă firmă) sau sa vina separat? Ce credeți?

11 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Scrie la checkout cum vor fi grupate

| aleexkdos90 explică (pentru carevaescu):

Unde arată, sa vad?

| carevaescu a răspuns (pentru aleexkdos90):

Cand vezi cosul de cumparaturi, daca vor fi trimise in mai multe colete, vei vedea cateva produse apoi livrare, dupa care alte produse urmate de livrare, samd

| aleexkdos90 explică (pentru carevaescu):

Am văzut acum, dar sunt separate. Dar îmi arată că în aceeași zi

| carevaescu a răspuns (pentru aleexkdos90):

Pot fi in aceeasi zi, da. Dar nu e o regula. O doar o coincidență misto, pentru această comanda.
Oricum, probabil ai observat ca la fiecare grup de produse platesti livrarea separat

| aleexkdos90 explică (pentru carevaescu):

Am găsit alte căști care sunt vândute și livrate de eMag, asemănătoare cu celelalte

| carevaescu a răspuns (pentru aleexkdos90):

Perfect. Vezi ce varianta e mai buna dpdv a raportului calitate-pret.
Pe viitor poti folosi filtre sa vezi produse doar de eMAG sau un vânzător anume. Bafta! Si sa le detii sanatos

| aleexkdos90 explică (pentru carevaescu):

Mulțumescc!

Răspuns utilizator avertizat
| 120bulevard a răspuns:

In majoritatea cazurilor, daca vei comanda de la alta firma produsele vor veni separat nu totul la gramada, in alta zi. Poti sa verifici daca acele casti sunt vandute si de eMag pentru a veni totul la gramada si sa nu mai dai alti bani pe transport la alta firma.

| Andra4862 a răspuns:

Vin odată toate