| Wulle a întrebat:

Am comandat niste haine pe net si din greseala am uitat sa specific apartamentul in care stau... sunt sigur ca livrarea va fi prin posta, daca e sa nu-mi ajunga coletul pana in ziua limita, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Daca nu ai apartamentul trecut, de regula avizul de la posta, se pune la avizier, acolo unde se trece intretinerea si alte chestii, cam asta practica factorul posta. In caz ca nu primesti si nu gasesti nimic, mergi si intreaba si la posta periodic, te gaseste dupa nume si adresa asa partiala. In cel mai rau caz, daca e comanda dupa ceva ebay sau aliexpress iti primesti banii inapoi daca nu ajunge coletul.