| ItIsAlright a întrebat:

Am comandat o tableta de pe eMag, vineri si mi-a zis ca o sa vina azi dar nu a venit curierul. De ce?

Răspuns Câştigător
| catagame a răspuns:

Stai calm va veni pachetul doar pe eMAG este livreare garantata. Poate va veni maine dimineata deci stai calm ca si eu tot asa am patit si a venit pana la urma pachetul

| missmary656 a răspuns (pentru catagame):

De ce nu pot sa ii raspund la intrebare? spune-mi te rpg cum sa facc! (sunt noua si nu stiu absolut nimic) :*

| catagame a răspuns (pentru missmary656):

Doar apasa pe raspunde scrie ce ai de scris si dai trimitere daca ai scris gresit un cuvant te va corecta TPU si va trebui sa dar ok si se va trimite raspunsul cu tot cu corectare

| ItIsAlright explică (pentru missmary656):

Dar acum cum ai raspuns?

| catagame a răspuns (pentru ItIsAlright):

Pai este acolo mai jos de intrebare raspunde ei de acolo am apasat si am scris

| catagame a răspuns (pentru catagame):

Asta este raspuns pentru missmary656

6 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Ca e black friday e (a fost) currieri sunt incarcati de pachete si cred ca e o intarziere va veni funda?