| Alexandru_Catalin_1992 a întrebat:

Am cumparat de curand un spray pentru impermeabilizare pentru piele intoarsa marca silver pentru articole negre si am aplicat si pe piele alba. Ma intereseaza cum pot sterge sprayul negru de pe partea alba.

2 răspunsuri:
| Zoyka a răspuns:

Poti folosi acetona si sal ștergi cu o discheta demachianta sau poți sa aplici niste pasta de dinti pe o perie si sa freci partea murdarita
Iti dau un sfat data viitoare foloseste banda adeziva pe partea alaba sa nu te chinui sa o cureti

| Anaid1235 a răspuns:

Încearcă cu pasta de dinți