| alexandru8999 a întrebat:

Am dat o comanda pe elefant.ro si imi spune ca data estimativa este maine (25 mai) deci asta inseamna ca mai voi primi comanda?
Voi primi o confirmare telefonica?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Confirmarea telefonica sa-r putea sa o primesti maine dar cred ca cel mai sigur va fi luni cu tot cu datele de ridicare a pachetului. Urmand ca in urmatoarele 2-3 zile sa te contacteze serviciul de cureriat.

cel mai sigur pentru tine e :
Contact:
031.620.34.58/ comenzi@elefant.ro

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

PS Hai sa fim cinstiti au si ei weekend desi mai bine i-mi place SFARSIT de SAPTAMANA.

1 răspuns: