| ChelariuAlexandra a întrebat:

Am dat o comanda pe shein și mi-a împărțit-o în 2 colete. Primul pachet scrie ca este ok, adresa, și se expediază.
Al 2 lea colet este oprit în nemzetkozi fără adresa și se va livra înapoi. Știți daca este doar o eroare și se va remedia de la ei? Îmi puteti da o adresa de mail unde pot trimite mail pentru a verifica? Mulțumesc mult pentru răspuns.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nemzetközi = International.
Probabil coletul a "patit" ceva, caz in care a fost returnat la expeditor.