| oceanoflove a întrebat:

Am efectuat o comanda si urmeaza sa fie livrata de sameday. Primesc sms ca urmeaza sa fie livrat coletul in cursul zilei? Este posibil sa imi fie redirectionat coletul la easybox?

Intreb pentru ca dpd cu o zi inainte de livrare trimite sms si ma intreaba daca doresc redirectionarea la un punct de ridicare.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Urmaresti AWB-ul. Vei primi sms in momentul cand a ajuns coletul la easybox.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, sameday nu intreaba nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Condrache_Marian_1989 a răspuns:

Normal si logic nu ar trebui sa te intrebe asta laughing, de obicei cand alegi metoda de livrare+ metoda de plata, asa ramane pana iei tu coletu, poate au trimis din greseala tie mesajul respectiv. Iti spun pentru ca eu comand de obicei online la easy box sau ramburs la curier si in 100% din comenzi au venit exact cum am dorit eu.