| oceanoflove a întrebat:

O comanda ce urmeaza sa fie livrata prin cargus poate fi redirectionata catre un punct de ridicare ship&go daca nu sunt la adresa in ziua livrarii? Primesc sms cu o ziua inainte/in ziua livrarii cu posibilitatea redirectionarii?

1 răspuns:
| Andreea99911818181 a răspuns:

Nu poti redirectiona. Poti eventual sa ceri ridicarea din sediul lor. Coletul se va duce la sediul lor unde sta 7 zile timp in care tu te poti duce la depozit sa il iei. Mesaj cu venirea coletului primesti in ziua aia, in general pe la 9-10 dim cand incepe programul lor. Mesaj de redirectionare colet esti prima persoana la care aud. Aia nu stau de tine sa ti schimbe coletul dati l plimbe de la o adresa la alta