| Marcus432 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am avut o tableta, azi am gasit-o sparta si vai de capul ei pe dulap(unde am lasat-o) cred ca s-a umflat pana a crapat si rupt in 2. Daca o duc inapoi la media galaxy. Ce o sa faca aia? O sa imi dea bani inapoi sau o sa spuna ca e vina mea si ca nu acopera garantia?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O sa rada de tine si o sa te trimita acasa. Tableta nu se rupe singura.

| Marcus432 explică (pentru Ioandelasal):

Asa stiam si eu, dar uite ca se mai intampla... S-a umflat si a crapat. Csf.