| Darius650 a întrebat:

am o tableta de la Asus este phonepad 7 hd si in timp ce ma jucam pe ea s-a blocat in joc dintr-o data si ma intebam daca garantia acopera asta? Si precizez nu e din vina mea eu ma jucam si dintr-o data s-a blocat dau funda!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Daca este in garantie mergi fara teama pentru o verificare.
Le spui ce s-a intamplat in fapt, fara minciuni.
Pa, pa.

| Darius650 explică (pentru Legiuitoarea):

IN Fine am scos-o la capat am tinut apasat pe buutonul power 20 de sec si si-a dat restart mersi oricum de raspunshappy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai ei nu o sa faca nimic. Toate o sa se blocheze cateodata, ca asa-i sistemul. Poti cere o verificare la garantie.

| Bestialul1 a răspuns:

Am patit si asta dar eu am bagat-o in 10 min am gasit-o oprita am pornit-o si nu mai avea nimic.Iar la garantie eu am o carte in care imi spune ca daca este stricata in modul... ei nu raspund de stricaciune