| Erdab a întrebat:

Am o pereche de Air jordan 1 mid se raygun.Pe talpa inauntru scriau air jordan dar acum a disparut scrisul e normal?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că e ceva paranormal pe acolo! așa ceva...

| Sekim a răspuns:

Salut
Da, este normal si se intampla la orice pereche de adidasi si nu prea ai ce sa faci in legatura cu asta dar nu cred ca conteaza asta prea mult.
See youwinking

| Erdab explică (pentru Sekim):

Ai si tu?

| Sekim a răspuns (pentru Erdab):

Salut
Nu, dar chestia asta depinde de cum mergi cu ei și ce faci. Daca se freaca de pământ e normal sa dispară sau daca ii târâi pe jos. Se poate sa dispară și în timp de la mers, nu neapărat de la târât sau ceva.