| stefyeli a întrebat:

am o rugaminte sunt foarte foarte disperata! am un telefon moorola zn5! mi s-a stricat incarcatorul! imi puteti da un site de unde pot lua incaractorul sau usb de la motorola zn5 la un pret rezonabil? pana 30 lei! va rog! fundita

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Cauta la magazinele specializate sau la cele de duzina cititor de carduri care are o forma dreptunghiulara si se ataseaza la calculator cu ajutorul unui cablu de date scurt si costa vreo 35 lei, acel cablu il poti folosi la incarcarea telefonului Motorola prin usb si asa ai inpuscat doi iepuri ai si cititor de carduri si incarcator si cablu de date pentru Motorola.