| anonim_4396 a întrebat:

Am plasat o comandă aliexpress și abia apoi am observat ca am greșit adresa cu o litera. Practic în loc de "i" la numele străzii, am pus "u". In rest datele sunt corecte, chiar și codul poștal, nume, prenume, telefon, oraș etc.
Nu vreau sa anulez comanda doar pentru atât. Nici sa modific nu pot, am încercat sa iau legătura cu seller-ul și exista opțiunea doar sa anulez apoi sa plasez alta comandă. Ar avea vreo relevanță acea literă?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| melimili a răspuns:

Pai or sa-si dea ei seama ca strada "Voriu" e de fapt strada "Verii". Daca era mare diferenta aveai probleme.